Setkání sběratelů vizitek, známek, nálepek, 4magnetek...

... bude ve středu 22. 4. 2025 v Národním muzeu - Bistro 14.30 - 16.30.

Na setkávání se těší

Marcel Goetz a spol. KČT ČPA.
P.S. Přijímáme nové členy do odboru KČT ČPA, Praha 7.

Aktuální přehled nových T-nálepek naleznete zde:



Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

10. ročník Týdne pramenů, studánek a kašen 15. - 21. 6. 2026

Přehled nově vydaných turistických vizitek Wanderbook

Právě vydáváme Tajemnou mapu